Object structure
Title:

[Fotografia zbiorowa] [Dokument ikonograficzny]

Description:

Fotografia przedstawia piętnastoosobowa grupę kobiet i mężczyzn pozujących do zdjęcia na tle ściany z lamperią, ozdobioną na górze kwiatowym szlakiem. W pierwszym rzędzie siedzą cztery kobiety i dwóch starszych mężczyzn, a za nimi stoją pozostali: pięć kobiet i czterech mężczyzn. Wszyscy są w zbliżonym wieku około 20-30 lat, poza dwoma starszymi mężczyznami ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Subject and Keywords:

etnografia ; kultura materialna ; kultura społeczna ; education ; szkolenie ; praca ; nauczyciel ; odzież ; moda

Resource type:

Obraz

Detailed Resource Type:

Fotografia

Format:

application/pdf

Source:

IAiE PAN, nr inw. 233-21

Rights:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Terms of use:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitizing institution:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Original in:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Projects co-financed by:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Access:

Zamknięty

This publication is protected by copyright. Access to its digital version is possible on computer terminals in the institution that shares it.
×

Citation

Citation style: